GERGİ TAVAN ÖZELLİKLERİ

Gergi tavan sistemleri ön sipariş verilip profesyonel ekibimiz ölçü almaya gelip lazer metreyle milimetre hassasiyetteki cihazlarla net ölçü alınır gergi tavanın çekme payı verilip müşterilerimizin gergi tavan uygulanacak alanın resmi çekilip photosop uygulaması yapılıp farklı farklı resim çalışması yapılıp müşteriye sunulur bunun yanı sıra 66 milyon resim seçeneğiyle resim web sitesi verilip resim seçimlerinize yardımcı olmaktayız. Gergi tavan fiyatları kaliteli işçilikle sizlere hizmet etmekteyiz.

 

 

GERGİ TAVAN FİYATLARI

Gergi tavan m2 cinsinden fiyatlandırılır. Dairesel, radiuslu ve özel form ürünler için fiyat farkı projeye göre hesaplanır. Fiyat listemiz için lütfen arayınız

GERGİ TAVAN

Gergi tavan sistemlerinin Germany baş bayisi olmamız dolayısıyla uygun fiyatlara kaliteli gergi tavan uygulamaktayız dünyada 12 ülkeye ihraç ettiğimiz gergi tavan sistemleri Ankarada bulunan uw lazer baskı 8 ayaklı baskılı makinemizle hd kalitenin yakalamanın grurunu yaşamaktayız misyonumuz ise ultra hd kalitesini yakalayıp siz değerli müşterilerimize kaliteyi tattırmayı hedeflemekteyiz. Ankarada üretim ve montaj hattımızla gergi tavan profili gergi tavan çıtası gergi tavan panosunu imal etmekteyiz toplu siparişlerde indirimlerimiz devam etmektedir.

GERGİ TAVAN ANKARA


Ekibimiz profesyonel eğitimli, Stretch Germe Tavan bakımını yapıp teslim edecektir. Gergi tavan nasıl temizlenir ve nasıl bakımı yapılır. Evciman YAPI Yardım Ekibine sorabilirsiniz. Sizlere profesyonel hizmet sağlamaktan grur duyarız. Bakım ve Servis hattımız Türkiyenin her noktasına hizmet sağlamaktadır.Bakım ve Yardım ekibimiz sizin vereceğiniz randevuya göre sizlere istediğiniz gün ve zaman içinde profesyonel bakım hizmeti sağlayacaktır.

GERGİ TAVAN


ANKARA GERGİ TAVAN firması olarak 3 boyutlu gergi (germe) tavan - duvar sistemlerini sizlere sunuyoruz bizim farkımız ise; Germe TAVAN kalitesi doğal görünümü bu kalite sadece Evciman Yapıya özgüdür